Komiteer og utvalg

Teknisk komité nordisk

Leder
Pål Andersen
tlf: 959 35 721
e-post: pal.andersen@nmd.no

Nestleder
Randi Elin Lutnæs
tlf: 986 56 259
e-post: Randi.Elin.Lutnaes@trysil.kommune.no

Medlemmer
Sofie Nærlie
tlf: 
e-post: sofiepsletvold@gmail.com

Ketil Reistad
tlf: 918 33 212
e-post: ketil.reistad@gmail.com

Gunnar Ramsvatn

tlf:

e-post: ramsvatn@online.no

Om nordisk som gren


Teknisk komité slede

Leder
Laila Leegaard
tlf: 91 59 74 74
e-post: lleegaar@gmail.com

Nestleder
Knut Helge Reiersgård
tlf: 930 21 854
e-post: knut@fotografikk.no

Medlemmer

Sigurd Erdal-Aase

Tlf: 414 35 025

E-post: seasig@gmail.com

Maren Loftsgård

Tlf: 47858606

e-post: lindahlmaren@gmail.com

Ingvild Lakseide Fossøy 
Tlf: 
e-post: ingvild.lakseide@gmail.com


Teknisk komité barmark

Leder
Martin Korsmo Corell
tlf: 468 98 691
e-post: martincorell@hotmail.com

Nestleder
Lotte Frid Flateby
tlf: 480 78 459
e-post: lf@revmatiker.no

Medlem
Lena Boysen Hillestad
tlf: 906 79 061
epost: musher@frisurf.no

Veronica Strand

tlf: 97 72 03 51

e-post: veronica_strand@hotmail.com

Trine Sørum

Tlf: 990 24 085

e-post: trine@troll-hundefor.no

 

Om barmark som gren


Ungdomskomité

Leder
Maren Emilie Leegaard
tlf: 
e-post: marenelee@hotmail.com

Nestleder
Andre Boysen Hillestad
tlf: 
e-post: hund.andre@icloud.com

Medlemmer

Sigurd Østerhagen Engen

tlf: 

e-post:

Om ungdomskomitéen


Etikk- og samfunnskomité

Leder
Johanne Sundby
tlf: 905 58 704
e-post: johanne.sundby@medisin.uio.no

Nestleder
Vidar Løkeng
tlf: 920 55 207
e-post: vidar.lokeng@gmail.com

Medlemmer

Ingvill Fauske
tlf: 99038606
e-post: ingvill.fauske@gmail.com

Markus Langberg Smestad
tlf: 
e-post: dspecial@gmail.com

Kitty Marie Killy jevne
tlf: 
e-post: kittymarielund@hotmail.com

Om etikk- og samfunnskomitéen


Antidopingkomité

Leder
Anne-Grete Sætrang
Doping Control officer, IFSS                  
Leder av IFSS antidopingkomite
tlf: 95 85 13 99
e-post: agzrang@online.no

Medlemmer

Linn Beate Sinding-Larsen
Fysioterapeut; hund og menneske
tlf: 901 98 416
e-post: linnbeateh@hotmail.com                                                         

Sven Krohn
Jurist
tlf: 412 23 919
e-post: sven.h.krohn@gmail.com                                                      

Mirjam Solbakk
Sykepleier og dopingkontrollør
tlf: 91 32 94 10
e-post: mirjamso@online.no

Cathrine Thue Holthe
Veterinær
tlf: 92 42 37 67
e-post: cathrineholthe@hotmail.com 

                                      

Om antidoping i NHF


Parakomiteen

Leder
Linda Jolma
tlf: 951 52 068
e-post: lindajolma@live.no

Nestleder
Vigdis Christensen
tlf: 951 74 602
e-post: Vhchri2@icloud.com

Medlem

Wiebke Høfers
tlf: 968 69 346
e-post: wiebke277@gmail.com

Om PARAIDRETT


Teknisk Delegert Komité

Leder
Alf Stokke
tlf: 940 32 609
e-post: alstokke@hotmail.com

Nestleder
Steinar Johanssen
tlf: 908 91 958
e-post: steinarjohan@hotmail.no

Medlemmer
Rita Hallvig
tlf: 41458513
e-post: run-run@online.no

SANKSJONSUTVALGET 2020

Leder
Nils Finsrud 
tlf: 957 65 996
e-post: nils@gsi.no

Medlem
Pål K. Haugsnes
tlf: 958 28 385
e-post: pkhaugsnes@gmail.com

Medlem
Carolien Vandersmissen
tlf
e-post: carolienv@live.no

Medlem
Christian Lundin
tlf: 905 92 990
e-post: 
lundin@nesslundin.no

 

Varamedlem
x
tlf
e-post

LOVUTVALGET

Leder
Jørgen Urbye
tlf: 404 00 871
e-post:
jorgen.urbye@crawco.no

Medlem
Kathrine Fjellstad
tlf: 452 20 202
e-post: 
kathrine.fjeldstad@gmail.com

Medlem
Kristin Aasheim
tlf: 930 00 721
e-post: 
kristin@femund.no

Varamedlem
Marte Eirin Solhaug
tlf: 
e-post:
marte.solhaug@hotmail.com

Kontrollkomiteen

Leder
Knut Arne Holthe
tlf: 905 50 647
e-post:
kah@advh.no

Medlem
Stein Tage Domaas
tlf: 48060783
e-post: stein.tage.domaas@gmail.com

Medlem
Elisabeth Edland
tlf: 954 78 868
e-post: elisabeth_edland@hotmail.com

Varamedlem
Christine N. E. Karijord
tlf: 46649070
e-post: ck_norway@yahoo.com

Valgkomite

Leder
Siri Victoria Barfod
tlf: 920 34 761
e-post: sirivictoria@icloud.com

Medlem
Inge Bugge Knudsen
tlf: 908 35 561
e-post: inge.bugge.knudsen@gmail.com

Medlem
Ole Petter Engli
tlf: 
e-post:

Medlem
Vanessa Quinche Maquieira
tlf: 
e-post: vanessa.quiche@gmail.com

Varamedlem
Åse Østvold
tlf: 
e-post: aase_oestvold@hotmail.com

 


Dokumenter

 

X