Komiteer og utvalg – Norges Hundekjørerforbund

Komiteer og utvalg

Teknisk komité nordisk

Leder
Simen Enger
tlf: 45 21 86 52
e-post: simenenger@hotmail.com

Nestleder
Ann-Kristin Midtlien
tlf: 91 32 25 51
e-post: an-kmidt@online.no

Medlemmer
Karoline Conradi Øksnevad
tlf: 99 46 22 38
e-post: karoeco@gmail.com

Robert Corell
tlf: 45 61 53 74
e-post: robertcorell@hotmail.com

Om nordisk som gren


Teknisk komité slede

Leder
Kristian Sæther
tlf: 97 40 42 90
e-post: kristian_ts_95@hotmail.com

Nestleder
Frode Haugan
tlf: 94 15 01 76
e-post: frode.haugan@stange.kommune.no

Medlemmer
Marit Ånes
tlf: 46 95 46 37
e-post: marit.aanes.ma@gmail.com

Eline Lihagen
tlf: 99 78 15 79
e-post: eline@teamtempo.no

Einar Gatti Semmingsen
tlf: 90 95 28 31
e-post: einarsand@hotmail.com

Om slede som gren


Teknisk komité barmark

Leder
Terje Hoel
tlf: 95 26 99 05
e-post: terjehoel@gmail.com

Nestleder
Arild Jørgensen
tlf: 95 75 29 08
e-post: team.ajhusky@gmail.com

Medlem
Laila Leegaard
tlf: 91 59 74 74
e-post: lleegaard@online.no

Veronica Strand
tlf: 97 72 03 51
epost: veronica_strand@hotmail.com

 

Om barmark som gren


Ungdomskomité

Leder
Ronja Leegaard
tlf: 90 70 40 64
e-post: ronjaleegaard@live.no

Nestleder
Pinja Korpela
tlf: 45 23 99 69
e-post: post@finnsibir.com

Medlemmer
Eira Aaseby
tlf: 46 83 12 04
e-post: 97eira@gmail.com

Truls Johansen
tlf: 95 05 48 53
e-post: anita-johansen@live.com

Jørgen Stølan-Thoresen
tlf: 97 43 58 14
e-post: primus.kaktus@gmail.com

Om ungdomskomitéen


Etikk- og samfunnskomité

Leder
Steinar Dagestad
tlf: 97 67 63 50
e-post: polardogdoc@hotmail.com

Nestleder
Snorre Næss
tlf: 91 11 63 20
e-post: snorre@baltofor.no

Medlemmer
Joakim Varvin
tlf: 99 32 01 35
e-post: joakimrv@gmail.com

Kjerstin Kolvik Iversen
tlf: 92 24 39 88
e-post:

Kari Jæger
tlf: 91 63 52 65
e-post: kari.jeger@hifm.no

Om etikk- og samfunnskomitéen


Antidopingkomité

Leder
Anne-Grete Sætrang
Doping Control officer, IFSS                  
Leder av IFSS antidopingkomite
tlf: 95 85 13 99
e-post: agzrang@online.no

Medlemmer

Lars Gundersen
Veterinær
tlf: 91 75 60 32
e-post: lhgundersen@yahoo.no                                                 

Sverre Arne Sande
Farmasøyt
tlf: 91 83 33 24
e-post: sasande@broadpark.no                                              

Sigbjørn Bakke Hanssen
Jurist
tlf: 91 12 82 98
e-post: sigbjorn.hanssen@gmail.com                                                       

Mirjam Solbakk
Sykepleier og dopingkontrollør
tlf: 91 32 94 10
e-post: mirjamso@online.no

Cathrine Holthe
Veterinær
tlf: 92 42 37 67
e-post: cathrineholthe@hotmail.com                                        

Om antidoping i NHF


FUNK-utvalg

Trine Wassås
tlf: 41 25 19 88
e-post: trinewassas@gmail.com

Thomas Vedeler
tlf: 90 15 83 23
e-post: tgvedel@online.no

Om FUNK


Teknisk Delegert Komité

Leder
Marianne Lund
tlf: 93 82 46 44
e-post: tdk.nhf@gmail.com

Nestleder
Steinar Johansen
tlf: 90 89 19 58
e-post: steinarjohan@hotmail.com

Medlemmer
Rita Hallvig
tlf: 41 45 85 13
e-post: run-run@online.no

Line Løw
tlf: 92 82 19 79
e-post: l.m.low@medisin.uio.no


Dokumenter

X