Komiteer og utvalg – Norges Hundekjørerforbund

Komiteer og utvalg

Teknisk komité nordisk

Leder
Simen Enger
tlf: 45 21 86 52
e-post: simenenger@hotmail.com

Nestleder
Ann-Kristin Midtlien
tlf: 91 32 25 51
e-post: an-kmidt@online.no

Medlemmer
Karoline Conradi Øksnevad
tlf: 99 46 22 38
e-post: karoeco@gmail.com

Robert Corell
tlf: 45 61 53 74
e-post: robertcorell@hotmail.com

Om nordisk som gren


Teknisk komité slede

Leder
Stein Tage Domaas
tlf: 48 06 07 83
e-post: stein.tage.domaas@gmail.com

Nestleder
Kristian Sæther
tlf: 97 40 42 90
e-post: kristian_ts_95@hotmail.com

Medlemmer
Marit Ånes
tlf: 46 95 46 37
e-post: marit.aanes.ma@gmail.com

Terje Hoel
tlf: 95 26 99 05
e-post: terjehoel@gmail.com

Kine Leines Skår
tlf: 97 12 04 58
e-post: kinleiska@gmail.com

Om slede som gren


Barmarksutvalget

Leder

Ingen leder.

Medlem

Veronica Strand
tlf:
epost: veronica_strand@hotmail.com

Medlem (fra TKN)

Ingen medlemmer fra TKN.

Medlem (fra UK)

Eira Aaseby
tlf: 46 83 12 04
epost: 97eira@gmail.com

Medlem (fra TKS)
Terje Hoel
tlf: 95 26 99 05
epost: terjehoel@gmail.com

Om barmark som gren


Ungdomskomité

Leder
Martin Corell
tlf: 93 42 19 86
e-post: martincorell@hotmail.com

Nestleder
Eira Aaseby
tlf: 46 83 12 04
e-post: 97eira@gmail.com

Medlemmer
Hanna Hodnesdal
tlf: 97 78 62 01
e-post: tryhanna01@gmail.com

Ronja Leegaard
tlf: 90 70 40 64
e-post: ronjaleegaard@live.no

Om ungdomskomitéen


Etikk- og samfunnskomité

Leder
Steinar Dagestad
tlf: 97 67 63 50
e-post: polardogdoc@hotmail.com

Nestleder
Snorre Næss
tlf: 91 11 63 20
e-post: snorre@baltofor.no

Medlemmer
Karin Wiik
tlf: 91 67 61 25
e-post: karin@spydspissen.no

Jan Vidar Dahle
tlf: 90 50 64 29
e-post: janvidardahle@yahoo.no

Kari Jæger
tlf: 91 63 52 65
e-post: kari.jeger@hifm.no

Om etikk- og samfunnskomitéen


Antidopingkomité

Leder
Anne-Grete Sætrang
Doping Control officer, IFSS                  
Leder av IFSS antidopingkomite
tlf: 95 85 13 99
e-post: agzrang@online.no

Medlemmer

Lars Gundersen
Veterinær
tlf: 91 75 60 32
e-post: lhgundersen@yahoo.no                                                 

Sverre Arne Sande
Farmasøyt
tlf: 91 83 33 24
e-post: sasande@broadpark.no                                              

Sigbjørn Bakke Hanssen
Jurist
tlf: 91 12 82 98
e-post: sigbjorn.hanssen@gmail.com                                                       

Mirjam Solbakk
Sykepleier og dopingkontrollør
tlf: 91 32 94 10
e-post: mirjamso@online.no

Cathrine Holthe
Veterinær
e-post:                                                       

Om antidoping i NHF


FUNK-utvalg

Trine Wassås
tlf:
e-post: trinewassas@gmail.com

Thomas Vedeler
tlf: 90 15 83 23
e-post: tgvedel@online.no

Om FUNK


Teknisk Delegert Komité

Leder (uten møterett i styret – overgangsordning)
Marianne Lund
tlf: 93 82 46 44
e-post: tdk.nhf@gmail.com

Nestleder
Vidar Kjelsberg
tlf: 99 23 20 12
e-post: vidar.kjelsberg@kjellmark.no

Medlemmer
Rita Hallvig
tlf: 41 45 85 13
e-post: run-run@online.no

Line Løw
tlf: 92 82 19 79
e-post: l.m.low@medisin.uio.no


Dokumenter