Klubber – Norges Hundekjørerforbund

Klubber

For å finne frem til våre klubber kan du trykke på de forskjellige fylkene på kartet under. Hundekjørerklubber i det aktuelle fylket vil da vises. Klikk deg deretter videre på klubbene for å få kontaktinformasjon.

Alta Trekkhundklubb carolienv@live.no
Asker Trekkhundklubb c.f.mathiesen@stolt.com
Bergen Trekkhundklubb bergenthk@gmail.com
Bærum Hundekjørerklubb post@baerumhk.org
Bødalen IF – Hundekjørergruppe kjell-olav@bjerknes.as
Drammen Trekkhundklubb leder@drammenthk.no
Elverum Sledehundklubb elseng@online.no
Femund Trekkhundklubb vidar.kjelsberg@kjellmark.no
Finnskogen Sledehundklubb jan-erik.baarli@paratuspet.no
Folldal Trekkhundklubb vanessa.quinche@gmail.com
Gausdal Trekkhundklubb ehesthagen43@hotmail.com
Gjøvik Hundeklubb gjovik.hunde@klubb.nkk.no
Grenland Hundekjørerklubb gundersen.tor@hotmail.com
Hadeland Trekkhundklubb kjersti.klevengen@aditro.com
Hakadal Sledehundklubb post@hakadalsledehundklubb.no
Hallingen Hundekjørarlag skarvheimenhusky@live.no
Hamar Trekkhundklubb post@hamar-trekkhundklubb.net
Harstad Hundeklubb harstad.hunde@klubb.nkk.no
Hodalen IL – Hundekjørergruppe mpaulsen@bbnett.no
Holmenkollen Sportsklubb aboys@online.no
Innherred Trekkhundklubb innherredtk@gmail.com
Jarlsberg Trekkhundklubb hilde_k_pedersen@hotmail.no
Jotunheimen Hundkjørarlag helge@heidal.byggern.no
Kongsberg Trekkhundklubb geir.askim@kongsberg.kommune.no
Kristiansund Hundesportklubb b-nik@online.no
Lillehammer Brukshundklubb lillehammer.brukshund@klubb.nkk.no
Molde Og Omegn Hundekjørerlag lien.tore@gmail.com
Mosjøen Hundekjørerklubb trond.kjarstadbakk@gmail.com
Moss Trekk og Brukshundklubb mosstbk@yahoo.no
Narvik Hundekjørerklubb hege.ing@gmail.com
Nedre Romerike Trekkhundklubb ove-egil@hotmail.com
Nidarå Trekkhundklubb nidaraatrekkhundklubb@gmail.com
Nittedal Hundekjørerklubb nittedalhk@gmail.com
Nordreisa Hundekjørerlag gwgeirwang63@gmail.com
Norsk Trekkhundklubb ntk@norsktrekkhundklubb.no
Notodden Trekk- og Brukshundklubb tarvberg@online.no
Oppdal Hundeklubb bjoerasp@online.no
Osen Sledehundklubb stinenordnes@gmail.com
Oslomarka Trekkhundklubb styreleder@omtk.no
Rana Trekk Og Brukshundklubb rana.trekk-brukshund@klubb.nkk.no
Rendalen IL – Hundekjørergruppe karin@spydspissen.no
Ringerike Trekkhundklubb post@ringeriketrekkhundklubb.no
Rødberg IF – Hundekjørergruppe hf_johansen@hotmail.com
Røros Hundeklubb rhk@roros.net
Salten Trekkhundklubb salten.trekkhundklubb@gmail.com
Sandefjord Hundekjørerklubb grytegrd@frisurf.no
Skaunakjølen Trekkhundklubb skaunakjoelen@yahoo.no
Skåbu-Tverrbygda Espesdalen IL – Hundekjørergruppe ramsvatn@online.no
Sledehundklubben Davvin sven@engholm.no
Sledehundklubben MUSH jan.erik.nyrud@yara.com
Sollihøgda Tur- og trekkhundklubb mikkelmy@online.no
Stjørdal Trekkhundklubb trondwelde@gmail.com
Tambarskjelvar,IL – Hundekjørergruppe pth1985@hotmail.com
Torpa IL – Hundekjørergruppe elivg@online.no
Toten og Omegn Hundeklubb per.stale.syversen@me.com
Tromsø Hundeklubb leder1@tromso-hundeklubb.no
Tromsø og OmegnTrekkhundklubb tom-theo@online.no
Trondheim Trekk-og Brukshundklubb knyenget@frisurf.no
Trysil Hundekjørerklubb rel@trysil.kommune.no
Valdres Trekkhundklubb valdrestrekkhundklubb@gmail.com
Varanger Trekkhundklubb post@varangertrekkhundklubb.com
Varde IL – Hundekjørergruppe trekkhund@vardeil.no
Østre Mjøsen Trekkhundklubb khaukla@yahoo.no